Stratejik Yatırım Teknikleri Eğitimi

Sadece teknik analiz eğitimi değil; teknik analiz, strateji oluşturma, risk yönetimi ve davranışsal finans eğitimi.

4 Kur

130 Konu Başlığı

100 saatten fazla

Eğitimlere Katılanların Yorumları

Stratejik Yatırım Teknikleri Eğitimi 4 Kurdan Oluşmaktadır. Sahip olduğunuz bilgi ve tecrübeye göre istediğiniz kurdan katılmaya başlayabilirsiniz.

Stratejik Yatırım Tekniklerine Giriş Eğitimi (6 gün-Toplam 21 Saat)

Stratejik Yatırım Teknikleri Eğitim Serisinin ilk kuru olan bu eğitime, daha önce SPL Düzey 3 Lisanslı bir eğitmenden temel düzeyde bir teknik analiz eğitimi almadıysanız, katılmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Detaylar

Risk Yönetimi ve Davranışsal Finans Eğitimi (6 gün-Toplam 21 Saat)

Riskli piyasalarda en büyük iki düşmanınız korku ve umuttur. Bu iki düşmanla baş edebilmenin tek yolu ise riskinizi yönetmektir.Bu eğitime katılarak, piyasalarda hangi risklerin sizi beklediğini, bunlarla baş etme yollarını öğreneceksiniz.

Detaylar

Orta Düzey Teknik Analiz Eğitimi (7 gün-Toplam 24 saat)

Giriş eğitimine katılmış ya da Giriş eğitimindeki konular hakkında bilgi sahibi olanların katılabileceği bir sonraki eğitim. Teknik analizde çok önemli bir yere sahip olan formasyonlar, hareketli ortalamalar ve indikatörler, bunların tespit edilmesi ve kullanılması sırasında dikkat edilecek noktalar, bu araçlara göre strateji kurma.

Detaylar

İleri Düzey Teknik Analiz Eğitimi (11 gün-Toplam 36 Saat)

Gerçekten de başka eğitimlerde kolay kolay bulamayacağınız, teknik analiz araçlarının davranışsal finansla ilgili farkı konularla birlikte anlatıldığı bir eğitim. Trendlere, kanallara, hareketli ortalamalara, indikatörlere çok farklı bakış açılarıyla yaklaşmaktan tutun; fraktal yapılara, Elliott Dalga Teorisi'ne ve Mum Formasyonlarına kadar çok detaylı ve uzun soluklu bir eğitim.

Detaylar

Teknik analize başladığımda çalışma masamın üzerinde sadece milimetrik kâğıt, kurşun kalem, cetvel ve silgi vardı.

 • Ankara Özel Yüce Fen Lisesi'nden mezun olduktan sonra iki sene Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünde okudu.Daha sonra tekrar üniversite sınavına girerek Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme(İng) bölümünde öğrenim hayatıma devam etti. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Finansal Araştırmalar Merkezi(HÜFAM) tarafından düzenlenen ve 8 ay, 400 saat devam eden Borsa Okulu'na katıldı.
 • 2003 yılında Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansını (Düzey-3) almaya hak kazandı.
 • 1989 yılında QBasic ile başladığı yazılım serüvenine bugün başta Microsoft teknolojileri olmak üzere farklı programlama dilleri ve ortamları üzerinde yazılım geliştirerek devam ediyor.
 • 2005-2008 yılları arasında Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumunda yazılım uzmanı olarak görev aldı.
 • 2008-2018 yılları arasında Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nda (TKDK) yazılım uzmanı, yazılım takım lideri, yazılım birim amiri, yazılım proje yöneticisi ve risk görevlisi olarak çalıştı.
 • TKDK'da çalıştığı süre içinde özellikle Kurumsal ve Bilgi Teknolojileri Risk Yönetimi konusunda bir çok eğitim ve çalışma faaliyetlerine katıldı.
 • 2018 yılı Mart ayında TKDK'dan kendi isteğiyle istifa ederek Paradox Danışmanlık Bilişim ve Ticaret Ltd. Şti'yi kurdu ve bu isimle yazılım ve finansal teknik analiz eğitimleri ile çalışmalarına devam etmektedir.
 • Stratejik Yatırım Tekniklerine Giriş Eğitimi 26 Haziran 2022 Cumartesi
 • Risk Yönetimi ve Davranışsal Finans Eğitimi 18 Temmuz 2022 Pazartesi
 • Orta Düzey Teknik Analiz Eğitimi 01 Ağustos 2022 Pazartesi
 • İleri Düzey Teknik Analiz Eğitimi 15 Ağustos 2022 Pazartesi

Daha iyisini hazırlıyorum size. Bu sitede üyeliğiniz olacak ve üye girişi yaparak tekrar tekrar izleyebileceğiniz sadece eğitim katılımcılarına özel videolar hazırlıyorum. Eğitimlerde anlattığım herşeye süre sınırı olmaksızın erişmeye devam edeceksiniz.

Evet, katılımcıların maksimum faydayı sağlayabilmesi için her kurun katılımcı sayısını en fazla 10 kişi olarak planladım.Kontenjanlar eğitim ücretlerinin yatırılması sırasına göre dolacaktır.

Evet, eğitimler skype üzerinden görüntülü arama şeklinde yapılacak. İstediğiniz zaman sorunuzu iletebileceksiniz.

Evet, eğitimler sırasında zaman zaman ödevler verilecek, sonraki eğitim günlerinde öncelikle ödev kontrolleri yapılacaktır.

Aslında her eğitim bir öncekinin üzerine yeni konular eklenerek gerçekleştirilmiş oluyor. Bu nedenle, her eğitimden önceki eğitimin, konu başlıklarını inceleyip o konu başlıklarına hakim olup olmadığınıza göre siz karar vermelisiniz. İnternetteki bilgi kirliliğini de dikkat alırsak, akademik unvanı olan ya da SPL Düzey 3 Lisanslı tecrübeli bir eğitmenden eğitim almadığınız sürece, aldığınız eğitimlerde size anlatılanların doğruluğu hakkında emin olmamanızı tavsiye ederim.

2018 yılından beri defalarca fiziksel sınıf eğitimi ve pandemi döneminde ise skype üzerinden online eğitimler yaptım. Fiziksel sınıf eğitimlerindeki sıkıntıların; hafta sonu iki gün içine sıkıştırılacak bir eğitimde katılımcıların yorulması, günün ilerleyen saatlerinde verimliliğin düşmesi, ödev verme imkanının olmaması olduğunu deneyimledim.

Diğer taraftan; eğitimleri online yaptığımda, eğitim günleri arasındaki boş zamanlarda katılımcılar konu tekrarlarını ve ödevlerini yapıp sonraki derste akıllarındaki soruları bana iletebilmekte ve bu soruları da cevaplama şansını hep birlikte yakalayabilmekteyiz.

Özetle; her iki yöntemi de defalarca denemiş birisi olarak söylüyorum: Online eğitim benim açımdan çok daha zor ama katılımcı açısından çok daha faydalı.

Katılmak istediğiniz eğitim(ler)in ücretini aşağıdaki şirket hesabına yatırdıktan sonra; dekontu, cep telefon numaranızı ve fatura bilginizi (gerçek kişi iseniz TC Kimlik No, şirket ise Vergi Kimlik No) mhyildizli@gmail.com adresine EFT/Havale/FAST ile göndermeniz gerekmektedir. Kontenjanların ödemelerin şirket hesabına ulaşma sırasına göre dolacağını da yeniden hatırlatmak istiyorum.

Banka: Yapı Kredi Bankası
Hesap Adı: Paradox Danışmanlık Bilişim Tic. Ltd. Şti.
IBAN:TR64 0006 7010 0000 0055 8973 30

Sadece bu sefer için, eğitim ücretleri Mart 2022 dönemi eğitim ücretleriyle aynı. Aynı ortamdan eğitime katılacak ikinci kişi için %35 indirim uygulanacaktır
Eğitim Adı

 

Ücret(İlk Kişi)

%18 KDV Dahil

Ücret(İkinci Kişi)

%18 KDV Dahil

Stratejik Yatırım Tekniklerine Giriş 1.950 ₺ 1.270 ₺
Risk Yönetimi ve Davranışsal Finans 3.750 ₺ 2.450 ₺
Orta Düzey Teknik Analiz 5.950 ₺ 3.870 ₺
İleri Düzey Teknik Analiz 6.950 ₺ 4.520 ₺

Toplam

18.600 ₺ 12.110 ₺

Dört Kurun Tamamına Katılacaklar İçin Peşin Ödemede %10 İndirim*

15.810 ₺ 10.300 ₺
*Tüm eğitimlere katılma yoluyla peşin ödeme indiriminden faydalanarak ödeme yapıldıktan sonra herhangi bir eğitime katılımın iptal edilmesi durumunda uygulanan indirim iptal edilecektir.

Bire bir, Özel Grup ve Kurumsal Eğitim Talepleriniz İçin Formu Gönderin